Jídelní servis / Tableware

jidelni-servis

Kuchyň je místem, které milují ženy i muži. Prostorem, v němž dochází k přípravě lahodných pokrmů a kulinářských specialit. Vaše kulinářské umění vynikne o to více na kvalitním jídelním servise. Právě kolekce jídelního servisu ASA Selection Vám zaručí, že budete stolovat vždy za pomoci originálních a propracovaných sad, které Vás nadchnou svými čistými liniemi, barevnými variantami, ale také praktickým a pohodlným používáním.

Jídelní servis, to nejsou jen talíře, ale také nejrůznější misky, podnosy nebo tácy, na kterých si každé jídlo opravdu užijete. Krásné etažéry se zákusky či slaným pohoštěním budou ozdobou každého stolu. Slánky, pepřenky či dózy na olej a ocet umístěné na jídelním stole či kuchyňské desce budete mít vždy po ruce a navíc jsou krásnou dekorací. Pomocí nejrůznějších mističek, mís a talířků snadno a rychle připravíte opravdu sváteční pohoštění pro nečekanou návštěvu.

Mezi nejoblíbenější a po všech stránkách dokonalý jídelní servis patří kolekce A TABLE. Jedná se o prvotřídní servis vyrobený z nejkvalitnějšího jemného kostního porcelánu, tzv. fine bone china. Pro tento materiál jsou charakteristické tenkost, extrémní odolnost a lehký smetanový nádech. Tato kolekce je určena pro opravdové labužníky i prvotřídní restaurace, které kladou velký důraz na prezentaci svých kulinářských výtvorů, důraz na jednoduchý a nadčasový design a kvalitu zpracování a vysokou životnost používaného jídelního servisu. Kolekce A TABLE využívají například aerolinky SWISS AIR pro pasažéry první třídy či světově proslulý hotel RITZ v Paříži.

Další velmi originální kolekcí je soubor talířků, misek, lžiček a etažérů kolekce APERO. Kolekce je vyrobena z kvalitního porcelánu a jednotlivé misky lze jednoduše skládat vedle sebe či na sebe. Jedná se o multifunkční servis vhodný pro tapas, antipasti, či amuses-bouche . /Menší předkrmy v podobě jednohubky. Toto slovní spojení pochází z francouzštiny a dalo by se přeložit jako „pobavit svá ústa“.

Jídelní servisy značky ASA Selection jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a garantují Vám dlouhou životnost. Nezaměnitelný design ASA Selection a pečlivé zpracování zaručí Vašemu stolování vždy stylový vzhled. Projděte si naši fotogalerii nebo navštivte eshop Fantazie, kde najdete široký výběr zboží ze sortimentu jídelního servisu ASA Selection. 

101107_KochHartmann_ASA_ASATable_131110 memo-095 IMG_1701-39L IMG_0769 bearb ASA254196-39L ASA254182-SU-39L-t ASA222037 ASA20994b-39L ASA20564ret_39L ASA_Vongole_Image_ret-SU ASA_Pollo_comp_39L ASA_atable_teller_39L a Table_polleto_Tisch_9871 a table_poletto_6_2908 a tabel_poletto_5_2926