Kávový servis a soupravy / Coffee

hrnicky-espreso

Káva umocňuje prožitky ze společně strávených chvil. Kromě toho je to životabudič mnohých z nás. Nedávný výzkum prokázal, že přes 60 procent zaměstnanců vypije denně nejméně dva šálky kávy. A 46 procent lidí tvrdí, že bez kávy nejsou v práci produktivní. Škoda, že se výzkum nezaobíral také tím, z čeho lidé kávu pijí, jelikož kvalitní šálek ke kávě bezesporu patří.

Mnoho z nás má svůj oblíbený šálek, a ti, kdo ho nemají, si mohou vybrat z široké nabídky značky ASA Selection. Klasické i moderní tvary, s ouškem či bez něj, bílé nebo v různých barevných provedeních. Výběr je jen na Vás. Jestli si rádi kávu dlouho vychutnáváte, zvolte štíhlý tvar šálku, který udrží Vaši kávu déle horkou. Pokud ji pijete ve spěchu, zvolte otevřené šálky na kávu, díky kterým rychleji vychladne. Návštěva jistě ocení designové šálky na kávu, které perfektně ladí s Vaším interiérem. Originální kávový servis složený z různých šálků na espressocappuccino či cafe latte Vás potěší při každém pohledu na kuchyňskou linku.

V nabídce eshopu Fantazie naleznete také různé doplňky ke kávě, jako kávové lžičky, sklenice na vodu a samozřejmě nechybí ani velké hrnky na kávu a termohrnky.

Kaffee-TiAmo-milieu-54596-t CafeAlBar 27ret2_39L 2 CafeAlBar 2_39L ASA_albar_1805_39L