Kolekce Living ASA Selection

Kolekce Living od ASA Selection nabízí široký výběr váz, obalů na květiny, svícnů, mís a misek či umělých dekorací. Nejrůznější kolekce do sebe zapadají jako puzzle do jedné velké mozaiky HOME BY ASA, pro kterou jsou typické jednoduché a čisté tvary a kvalitní zpracování. Všechny kolekce ASA jsou ručně vyráběné, glazované a dekorované.

Mezi používanými materiály převládá keramika, která umožňuje výrobu od nejmenších tvarů až po opravdu velké „kousky“, které se stanou nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho interiéru. Oblíbený je také matný porcelán, který je velmi tenký a přitom pevný.

Glazurám vévodí bílá v lesklém i matném provedení, která se hodí do všech interiérů. Mezi moderní odstíny patří černá v lesklém provedení. Stále velmi oblíbené jsou přírodní odstíny kolekce Carve a také černohnědá kolekce CUBA, obě v matném provedení. Aktuálně „trendy“ jsou romantické pastelové odstíny žluté, zelené, tyrkysové, růžové a šedé. Naopak letní náladu vnesou do interiéru živé barvy, jako jsou zelená, červená či oranžová.

Velmi důležitým prvkem pro Váš interiér jsou také nejrůznější dekorace. Oblíbené jsou zejména sukulenty, dekorační větvičky z umělých i přírodních materiálů a dekorační koule. Dekorace mohou vhodně doplnit vázu, mísu či květináč.

V rámci jednotlivých kolekcí se vždy doporučujeme společně kombinovat několik tvarů či velikostí a společně tak vytvořit harmonický celek. Někdo moudrý pravil, že design je poezie všedních dnů. Je jen na Vás, abyste si vybrali z opravdu široké nabídky HOME BY ASA tu pravou kolekci pro Vás v eshopu Fantazie.

8-Bambuswald_39L
Highlight
IMG_0142-39L-v2
Pure Matt
ASA_124-lulu+Deko-39L
Deco Plants
IMG_9845_39L
New Nature