Purematt

kvetinace-quadro-kompozice

Pro kolekci PUREMATT jsou typické jednoduché a čisté tvary. Hlavní motto ASA Selection „v jednoduchosti je krása“ je pro tuto kolekci více než příznačné. Matný povrch porcelánových váz a květináčů a jednoduchý design plný čistých emocí, to jsou charakteristické znaky této řady.  

Kolekce PUREMATT se dále dělí na několik podkolekcí, z nichž k nejoblíbenějším patří vázy pureporcelain, osvětlení a vázy surface a vázy twist, hula,calla, wide, mango a XL.

pureporcelain / Typickým materiálem této kolekce je tenký porcelán. Tenkostěnné matné vázy, které svými čistými formami připomínají architekturu moderních měst, se výborně hodí pro purismem inspirované floristy. Hranaté, kulaté i oblé tvary jsou vhodné pro jeden květ i pro zajímavé kompozice a jsou tak předurčené pro každodenní použití.

surface / Kolekce váz a osvětlení /lamp/ v matném porcelánovém provedení. Moderní vzhled, decentní vodorovný reliéf a částečná průsvitnost tenkostěnného porcelánu vytváření při večerním osvětlení krásné světelné efekty. Dvě velikosti lamp ve tvaru váz jsou doplněné čtyřmi velikostmi váz.

twist, hula, calla, wide, mango, XL / Skutečné klasiky mezi vázami ASA Selection. Keramické vázy v bílém matném provedení různých tvarů a velikostí v neotřelém jednoduchém designu. Různé velikosti umožní vybrat si tu pravou pro Vaši obývací stěnu či ještě vyšší k umístění na zem.

ASA54321_39L ASA_36-39L ASA_41-39L ASA-xl-54396-39L IMG_0142-39L-v2 IMG_0201-39Lb IMG_0247-39L IMG_1051-hoeher-39L IMG_1133 Licht an_Ast_39L-ret 3 Pure-IMG_9962-39L