Grande ASA Selection

Jak napovídá samotný název, v kolekci GRANDE naleznete všechny výrobky o něco VĚTŠÍ než obvykle. Talíře, mísy i podnosy mohou díky použitému materiálu – keramice – dosahovat opravdu „obřích“ rozměrů. To ocení nejenom velcí jedlíci, větší rozměry najdou své uplatnění také při různých oslavách. Navíc tato kolekce díky své čistě bílé keramické glazuře působí opravdu jedinečným a svátečním dojmem. Pokrmy servírované na sněhobílé keramice vyniknou ještě lépe. Dopřejte si tento pocit svátečnosti při Vašich každodenních snídaních, obědech i večeřích.

Kolekce GRANDE je velká také množstvím nabízených výrobků. Kromě talířů, misek a podnosů patří do rodiny GRANDE různé velikosti šálků, etažéry, zapékací formy, slánky, pepřenky, dózy na ukládání potravin, mlýnky na pepř a sůl, dózy na ocet a olej, podnosy na dort se skleněnými poklopy a různé dekorační svícny a mísy. Nabídka je opravdu velmi široká a každá kuchyňská linka vybavená tímto čistě bílým jídelním servisem prostě vypadá úžasně. Každoročně je kolekce GRANDE doplňována o nové výrobky a je zárukou toho, že si budete vždy moci dokoupit chybějící kousek do Vašeho jídelního servisu.

Kolekce GRANDE je určena spíše pro domácí použití díky vlastnostem keramiky a také své o něco vyšší váze.

Kompletní nabídku kolekce GRANDE naleznete v eshopu Fantazie.

ASA_IMG_3899 ASA_MG_3704-sw ASA_MG_3793 ASA_MG_4207 ASA_MG_4377 ASA_MG_4495 ASA_MG_4763 ASA_MG_4974 IMG_1200 (1)_39L IMG_6447 IMG_6526 Kopie IMG_6574 IMG_6583