New nature

dekoracni-vazy-asa

NEW NATURE je kolekce váz, mís, svícnů a umělých dekorací inspirovaná přírodou. Originální organické tvary, kvalitní ruční zpracování a zemité odstíny od béžové až po hnědočernou charakterizují keramické a porcelánové výrobky této jedinečné řady.

Do kolekce NEW NATURE patří populární vázy, mísy a svícny CARVE, pro které jsou charakteristické ručně vytvářené „důlky“ na povrchu, které činí každý výrobek originálem. Vnější strana není přelita glazurou a ponechává si tak strukturu materiálu – keramické hlíny – ze které jsou vyrobeny. Uvnitř vázy a mísy samozřejmě glazuru mají a nepropustí tak, jako všechny výrobky ASA Selection, ani kapku vody. Kolekce CARVE se nabízí v odstínech béžové, antracitové a pepřové.

Další unikátní řadou kolekce NEW NATURE jsou vázy, mísy a svícny CUBA v černohnědém matném provedení. Výrobky z této kolekce mají organické tvary, vázy se často směrem k hrdlu nepravidelně zužují. Po obvodu jsou ručně dekorovány světle hnědou linkou. Kolekce je směsí moderního a Etno stylu a již několik let patří k velmi oblíbeným interiérovým doplňkům.

A do třetice jmenujme vázy v zenovém stylu z kolekce WAYO. Jsou vyrobené z tenkého matného porcelánu a nabízí se v zemitých odstínech tmavě a světle šedé.

Kolekce NEW NATURE vhodně doplňují umělé dekorace, jakými jsou větvičky z nejrůznějších materiálů nebo dekorační koule o průměru až 15 centimetrů.

Pokud Vám jsou sympatické organické tvary a přírodní odstíny bytových doplňků, bude kolekce NEW NATURE ta pravá pro Vás. Kompletní kolekce ASA Selection naleznete na eshopu Fantazie.

IMG_0380_simple nature_2010-ret IMG_0385_simple nature_FS-39L IMG_0757-39L IMG_0894_39L IMG_9461-Moon+deko-39L IMG_9617_39L IMG_9636-39L IMG_9668-39L IMG_9828_39L IMG_9845_39L