Keramické květináče osvěží interiér

Zveřejněno: 25.9.2013 | Napsal: admin | Komentáře vypnuty

kvetinace

Květiny či rostliny tvoří nedílnou součástí každého interiéru. Kromě parapetu, balkónu a terasy květináče vyniknou u vstupu do domu, na schodech. Pokud řešíte, do jaké nádoby či obalu rostlinu umístit, bude se Vám hodit náš článek přinášející tipy na zajímavé keramické květináče.

 

Hranaté keramické květináče

quadroProč si vybrat keramický květináč? Glazovaný keramický květináč vypadá dobře, nejsou na něm vidět mapy z vysrážených minerálů jako u keramiky bez glazury a ochrání kořeny rostlin před chladem. Existuje samozřejměvelká spousta povrchových úprav, které ovlivňují výsledný vzhled květináče. V závislosti na svých potřebách však nebudete omezováni ani samotnou velikostí.

Zajímavou volbou se může stát květináč hranatého tvaru Quadro, ten je typický svým vysokým leskem a výběrem z klasických barev – černá, bílá, nově doplněno i o světle zelený odstín.

Pokud tíhnete spíše k oblým tvarům, pak vybírejte z kulatých keramických květináčů ASA Selection

 

Kulaté květináče z keramiky

saleaymidoroSpíše malé květináče vybírejte v řadě Midoro, ta opět sází na vysoký lesk a tradiční bílou a černou barvu. Tvarem tyto květináče připomínají misku na podnožce, několik velikostních variant zajistí, že ani umístění větší rostliny nebude problém.

Pro ty, kteří hledají pestřejší barvy, doporučujeme květináče Saleay, které přichází s klasickým tvarem a kombinací bílé a žluté barvy.

Pokud byste chtěli spíše nerezový nebo plechový květináč, navštivte sekci květináčů v eshopu iFantazie. Určitě si vyberete.  

Napsal: